جاده های مواصلاتی و آسفالته شهرستان مه گس (مهرستان) از جاده های خاکی نیز بدتر است.

به گزارش رصد بلوچستان، وضعیت نابسامان جاده ها در بلوچستان بویژه در شهرستان #مه_گس باعث تصادفات بیشمار جاده ای و سالانه باعث کشته و زخمی شدن صدها تن می شوند که گلایه و انتقاد شدید شهروندان را از حکومت علی خامنه ای به همراه داشته است.

جاده به ظاهر آسفالته #چاهوک به #رگنتک و جاده #گرسامان به #بختی در شهرستان #مه_گس از جاده خاکی نیز بدتر است که اهالی این منطقه را در رفت و آمد و تردد با مشکلات عدیده ای گرفتار کرده است.

پروژه ساخت و آسفالته کردن این محور را سپاه پاسداران بر عهده داشته که پس از چند سال از بهره برداری به شکل فجیعی از بین رفته و از جاده خاکی نیز بدتر شده است.

به دلیل غیراستاندارد بودن راه‌ها بیشتر تصادفات در بلوچستان از روبه‌رو اتفاق می‌افتد. جاده‌های کم‌عرض و بی‌کیفیت‌ با کوچک‌ترین اشتباهی از سوی راننده یا نقص فنی خودرو منجر به تصادفات وحشتناکی می شود.

با توجه به بازدیدهای متعدد مقامات استانی و کشوری، تاکنون نتیجه ای حاصل نشده است.

جمهوری اسلامی و عوامل وابسته به آن در حالی شهروندان را تشویق به حضور و مشارکت در انتخابات می کنند که اقشار مختلف جامعه به این باور رسیده اند که هیچ فردی از کاندیدها نمی تواند کاری برای رفع مشکلات شهروندان و منطقه انجام دهد.

فعالین بلوچ و روحانیون سرشناس اهل سنت بر این باورند، حضور و مشارکت در انتخابات هیچ نتیجه ای در راستای رفع مشکلات شهروندان نخواهد داشت؛ بلکه مشارکت هر شهروند در انتخابات مُهر تایید و اثبات اقداماتی است که جمهوری اسلامی آنها را انجام می دهد.