جمهوری اسلامی به بهانه ویروس کرونا، سه واحد صنفی در رودان مملکت بلوچستان را پلمب کرد.

به گزارش رصد بلوچستان، جمهوری اسلامی در راستای تحت فشار قرار دادن شهروندان و مقصر دانستن آنها با شیوع پیک چهارم کرونا، در حال پلمب کردن واحدهای صنفی شهروندان است.

این در حالیست که جمهوری اسلامی با ایجاد تجمعات در اماکن مختلف به بهانه توزیع اقلام طرح تنظیم بازار، ثبت سهام عدالت و …. باعث ازدحام و شلوغی بدون رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی شده است.

اما با این حال مقامات اقدامی در برخورد با اماکن دولتی در دستور کار نداشته اند.

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان #رودان مملکت بلوچستان در مورد پلمب سه واحد صنفی گفته است: “در راستاي نظارت بر واحد‌هاي صنفي و پيشگيري از شيوع بيماري كرونا، طرح تشديد بازديد از واحد‌هاي صنفي از آغاز همه گيري كرونا در اين شهرستان با جديت به اجرا در آمده است.”

دكتر عباس عليمراد افزوده است: “در راستاي كنترل اپيدمي ويروس كرونا و در ادامه بازديدهاي كارشناسان سلامت محيط از اصناف و اماكن عمومي يك پمپ بنزين‌ و دو سوپر ماركت در اين شهرستان به دليل عدم رعايت شيوه نامه‌هاي بهداشتي پلمپ شد.”

دكتر عليمراد ضمن توصيه به شهروندان و اصناف براي جدي گرفتن رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي، گفت:” براي پيشگيري از شيوع كرونا ضمن توجه به هشدار‌هاي كادر درمان و رعايت كامل پروتكل‌هاي بهداشتي در ريشه كني اين ويروس منحوس با كارشناسان سلامت محيط همكاري نمايند.”