پدر کودک کشته شده توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر، روایت دروغین فرمانده انتظامی شهرستان پهره را رد و تکذیب کرد.

به گزارش رصد بلوچستان، “عبدالستار نارویی” پدر کودک کشته شده “محمد صدرا نارویی” توسط ماموران نظامی علی خامنه ای، روایت دروغین حسن کیخا فرمانده انتظامی شهرستان پهره را تکذیب کرد.

حسن کیخا گفته بود که پدر محمد صدرا مسلح بوده و به این دلیل ماموران مبارزه با مواد مخدر به سمت خودروی آنها تیراندازی کردند که منجر به کشته شدن این کودک شده است.

عبدالستار نارویی پدر محمد صدرا ضمن تکذیب این روایت دروغین فرمانده انتظامی پهره در بیانیه ای که در فضای مجازی منتشر کرده گفته است: «بنده این خبر را تکذیب میکنم. همانطوری ک در تمام کلیپ ها موجود است و شامگاه ۲۲ اردیبهشت در جلسه ای که در ستاد فرماندهی پهره با حضور فرماندهان ارشد استانی و طاهری فرمانده انتظامی استان برگزار شده است و بر طبق مستنداتی که وجود دارد بنده هیچ گونه سلاحی همراه نداشته ام و این افترا و تهمت هایی که بر من روا داشته اند انگی بیشتر نبوده اند.»

عبدالستار نارویی گفته که در این جلسه از سرهنگ کیخا در این رابطه سوال شده است ولی جوابی نداشته و تمام ملت بلوچ میدانند که اگر بلوچی مسلح باشد و در جلوی چشمانش فرزند دلبندش به شهادت برسد ولی دست به اسلحه نبرد واقعا این اوج بی غیرتی است و اگر من مسلح بودم مطمئنا درگیری پیش آمده بود و پرونده در دادسرای نظامی استان مورد بررسی قرار می گفت.

نارویی همچنین گفته که طاهری فرمانده انتظامی بلوچستان قول داده اند که هیچ گونه کوتاهی در حق این طفل معصوم کشته شده توسط ماموران نظامی قرار نگیرد.

وی همچنین تاکید کرده که تا آخرین لحظه سر صحنه کشته شدن کودک دلبندش حضور داشته و پس از اینکه همسرش نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و با اورژانس به بیمارستان انتقال داده شده است، به دلیل وخیم بودن وضعیت روحی و جسمی و فشار عصبی به خانه رفته است که روز بعد بلافاصله در اولین ساعات اداری به پزشک قانونی و اداره آگاهی حاضر شده است.

آقای نارویی گفته که به جد پیگیر این پرونده خواهم بود؛ در وهله اول در سطح استانی و اگر پرونده به جایی نرسید در سطح کشوری و اگر کشوری جوابی گرفته نشد در سطح بین المللی حتما پیگیری خواهم کرد و مامورین در صحنه ای که اقدام به انداختن پوکه گلوله به داخل خودرو جهت تبرئه خود کرده اند، طبق اسناد و مدارک و ویدیوهایی که موجود است مشخص شده که هیچ اسلحه ای به همراه نداشته ام.