سوء مدیریت جمهوری اسلامی در کنار گرما، معضل کم آبی، قطعی مکرر برق و شیوع گسترده کرونا شهروندان را در تنگنا قرار داده است.

به گزارش رصد بلوچستان، گرمی هوا، معضل کم آبی و سوء مدیریت جمهوری اسلامی به دلیل شیوع گسترده کرونا و قطعی مکرر برق شهروندان بلوچستان بویژه اهالی خاش را با چالش های متعددی گرفتار کرده است.

از طرفی تشکیل صفوف خرید کالا و اقلام معیشتی، نان و مرغ و دارو در داروخانه و گاز و سایه سنگین و سیاه کرونا در خاش همچنان به عنوان معضلات بی پایان خودنمایی می کنند.

شهروندان شهرستان مرزی #خاش در سایه کم توجهی ها و بی تدبیری های مدیران و مسوولان جمهوری اسلامی شرایط و وضعیت دشوار و مشقت باری را تحمل می کنند.

قطعی های مکرر برق و معضل کم آبی در سایه مدیریت جمهوری اسلامی خود به یک بحران جدی علاوه بر بیماری کووید-۱۹ تبدیل شده است.

با توجه به وضعیت بحرانی کرونا در بلوچستان و سیستان، برخی از مقامات استانی اقدام به سیاه نمایی و ارائه آمار غلط به وزیر بهداشت کردند که موجی از انتقادها را به همراه داشت.

براساس گزارش های دریافتی از شهرهای بلوچستان، کرونا همچنان در استان جولان می دهد و آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از آن با رکورد بی سابقه ای همراه است.