اهالی منطقه کوه مبارک در شهرستان بنگلان مملکت بلوچستان از اختلال و قطعی مکرر اینترنت رنج می برند. پیمانکار مخابرات ادامه این وضعیت را به دلیل کمبود سیمان جهت تقویت دکل عنوان کرده است.

به گزارش رصد بلوچستان، اهالی سه روستای #مغسنگور، #مغرحمت و #مغ_قنبر #کوهمبارک از توابع دهستان #گنگان شهرستان #بنگلان از قطعی مکرر و سرعت کم اینترنت در این منطقه گلایه مند هستند.

در این رابطه مسئول نگهداری سایت های اپراتور ایرانسل بنگلان با اذعان به این مشکل گفته است: «در صدد هستیم برای حل مشکل اینترنت #کوهمبارک ارتفاع دکل مخابراتی این منطقه را افزایش دهیم اما با وجود پیگیری جهت تهیه بتن هنوز توفیقی بدست نیاوردیم به طوریکه تاکنون سه شرکت پیمانکار در نبود و گرانی سیمان توفیقی در اجرای این طرح نداشته اند.»

صالح پور دهیار روستای #مغ_قنبر #کوهمبارک با رد این ادعا گفت: «منطقه کوهمبارک در تامین سیمان مشکلی ندارد و طرح این ادعا که نایابی سیمان باعث مسکوت ماندن این طرح شده نادرست است و چنانچه شرکت پیمانکار بخواهد ارتفاع دکل را افزایش دهد آمادگی عرضه سیمان مورد نیاز آنها را داریم.»

کوه‌مبارک یکی از مناطق استراتژیک و بسیار معروف شهرستان #بنگلان مملکت بلوچستان است که از طریق راه اصلی در ۱۵۵ کیلومتری #میناب و ۶۵ کیلومتری بنگلان قرار دارد.