گزارش ها از شهرستان سراوان حاکی است که سارقان مسلح با یونیفرم های سپاه اقدام به سرقت از شهروندان می کنند.

اختصاصی/ به گزارش رصد بلوچستان، شب گذشته ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، سارقان مسلح با یونیفرم سپاه و بسیج اقدام به سرقت دو خودرو در پل #ماشکید و اطراف مسکن مهر #سراوان کرده اند.

به گفته یک منبع مطلع، این سارقان مسلح با یونیفرم و ماسک و نقاب های سپاه و با استفاده از سه خودرو در سطح شهر سراوان جولان می دهند و اقدام به سرقت خودروهای شهروندان می کنند.

این منبع افزود: “این خودروها بارها توسط شهروندان در جاده های سراوان دیده شده اند که خودروهای بدون پلاک هستند، مشخصات خودروها دو کابین سفید، پرشیای سفید رینگ اسپورت و پژو نقره ای هستند.”

گزارش ها حاکی است که این سارقان نظامی با بازداشت شهروندان از سطح شهر آنها را به بیابان و مکان های خلوت می برند و وسایل شخصی و خودروی آنها را به سرقت می برند.

با توجه به گزارش های متعدد و شکایت های صورت گرفته توسط شهروندان، فرمانداری، نماینده مجلس حوزه انتخابیه و دیگر مقامات تاکنون اقدامی در دستور کار خود نداشته اند.

شهروندان سراوان بی تفاوتی مسئولین نسبت به ناامنی ها در شهرستان را بی دلیل نمی دانند و آنها معتقدند که مقامات شهرستانی در این ناامنی ها و سرقت ها با سارقان نظامی همکاری دارند.