الحره: «پیام خامنه‌ای به جوانان عراقی با واکنش خشمگینانه مردم این کشور روبه‌رو شد.»

به گزارش رصد بلوچستان، الحره روز جمعه ۲۴ بهمن ماه ۹۹ گزارش داده که پیام خامنه‌ای به جوانان عراقی با واکنش خشمگینانه مردم این کشور در توئیتر روبه‌رو شده و فعالان و تحلیلگران عراقی از وی خواستند دخالت در کشورشان را متوقف کند.

آنها در توئیتی نوشتند: «خامنه‌ای که از سوی مردم خود خوار و ذلیل و در عرصه بین‌المللی منزوی و از نظر جهان اسلام مطرود و از قیام شیعیان در عراق علیه دخالت و هیمنه رژیمش آزرده خاطر شده، چیزی برای پاسخ گفتن به عقده حقارت خود نیافته مگر این‌که به جوانان عراق پیامی بفرستد.

در ادامه نوشتند: «علی خامنه ای متوهم است که بدینوسیله اعتبار از دست رفته‌اش باز گردد. اما ای خامنه‌ای دجال بدان که ما پیام تو را نمی‌خواهیم.»

الحره افزود: ”رژیم تهران بعد از موج اعتراضات مردمی که در اکتبر سال ۲۰۱۹ شعله‌ور شد یک ضربه قوی دریافت کرد زیرا از برجسته‌ترین خواسته‌های این قیام پایان دادن به نفوذ شبه‌نظامیان و گروه‌های وفادار به رژیم ایران در عراق بود.“

در جریان این اعتراضات که جوانان عراقی آن را رهبری می‌کردند مقر احزاب و شبه‌نظامیان نزدیک به رژیم ایران از سوی معترضان خشمگین به آتش کشیده و ویران شد.

کما این‌که کنسولگری رژیم ایران در نجف و تصاویر خامنه‌ای در بغداد و شهرهای جنوبی آتش زده شد.