مقامات جمهوری اسلامی اعتراف کردند که حکومت در جهان مضحکه خاص و عام شده است.

به گزارش رصد بلوچستان، نمکی وزیر بهداشت حکومت جمهوری اسلامی در اظهاراتی گفت؛ ما الآن در دنیا به‌ شدت زیر ذره‌بین هستیم هزار حرف یاوه ممکن است بزنند خیلی از جاهای دنیا را زیر ذره‌بین نبرند ولی ما یک حرفی را بزنیم که خارج از عرف و نرم باشد امشب برای آن میزگرد می‌گذارند، حتما مشاهده کرده اید در این پنلهایی که تشکیل می‌دهند.

نمکی در ادامه گفت: “من خواهشم این است که خبرنگاران محترم این جلسه را رونمایی از واکسن تلقی نکنند. واکسن زمانی واکسن هست که کل این مراحل را گذرانده باشد. ما امروز رونمایی می‌کنیم از فرآورده‌ای است که آماده است برای کلینیکال ترایال و آزمایش بالینی روی انسان.”

نمکی با التماس از خبرنگاران افزود: “خواهش من این است که در خبر رسانی، این خبر این را جوری بولد نکنید که ما واکسن ساختیم، بعضی از دوستان در بعضی از مؤسسات دیگر هم دارند می‌گویند دستگاهی را نصب می‌کنند، می‌گویند ما امروز تولید واکسن را با آن‌قدر میلیون دوز آمادگی داریم، خوب این حرف در دنیا یک جور دیگر تعبیر می‌شود!”

وی در پایان گفت: “من خواهشم این هست که دوستان خبرنگاران عزیز که همراه ما خواهند بود تا روزی که این نماد اقتدار را ما در جامعه بتوانیم مصرف کنیم در خبررسانی سعی کنند که واژه‌ها را به‌گونه‌یی انتخاب کنند که خدای نکرده جایی ما را مورد مضحکه قرار ندهند.”