یک مامور ناجا که قصد اخاذی از یک تانکر سوخت در بخش بمپور شهرستان پهره را داشت بر اثر تصادف جان خود را از دست داد.

به گزارش رصد بلوچستان، شب گذشته ۱ بهمن ماه ۹۹، یک مامور ناجا به نام ستوان دوم “احمد حبیبی فر” با حضور در مسیر تردد خودروهای سوخت بر که قصد اخاذی از آنها را داشت دچار سانحه شده و جان خود را از دست داد.

این حادثه در حالی روی داده که در اکثر اوقات ماموران ناجا با حضور در مسیر تردد خودروهای عبوری به بهانه های مختلف از آنها اخاذی می کنند.

یک منبع مطلع در تشریح این خبر گفت: “این تانکر سوخت در حال عبور از مسیر بوده که این مامور ناجا بدون ایست قبلی مقابل تانکر قرار گرفته و با آن برخورد کرده است.”

این منبع مطلع افزود: “بر اثر این تصادف، مامور ناجا به بیمارستان منتقل شده اما بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.”

طبق اعلام رسانه های جمهوری اسلامی، ماموران پس از این تصادف، تانکر حامل سوخت را توقیف و راننده آن را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و بازداشت کردند.

این در حالیست که در روزهای اخیر یک کشاورز بلوچ در شهرستان #نصرآباد و حین رفتن به زمین های کشاورزی خود توسط ماموران امنیتی زیر گرفته شد؛ اما اقدام و پیگیری در راستای برخورد با مامور خاطی انجام نشد.

لازم به ذکر است، پیشتر نیز یک زن بلوچ به نام “خدیجه دهانی” اهل روستای #نظرآباد شهرستان #راسک نیز عامدانه توسط ماموران وزارت اطلاعات زیر گرفته شده و جان خود را از دست داده بود که آن هم بدون پیگیری و نبود سیستم مناسب قضایی، خون او پایمال شد.